X

+38(097) 026-11-93, +38(050) 445-68-22

г. Киев, ул. Регенераторная 4, корпус 12, оф.202,            ЖК "КОМФОРТ ТАУН"

подивитись на карті

 • Гра Дженга


  2400.00
  грн

  кількість:

  Матеріал: поролон, тканина Оксфорд

  Размір бруска: 30см * 10см * 8см

  В наборі 36 брикетів

  Упаковано в сумку

  • Гра «Збери Вежу». Зберіть вежу висотою дванадцять поверхів. Кожен поверх складається з трьох блоків, складенихвпритулі паралельно один до одного. Блоки кожного наступного поверху, розташовуються перпендикулярно до блоків попереднього поверху.

  Починає гру той, хто побудував вежу. Кожен гравець під час своєї черги виймає  тільки один з блоків, розташованих в будь-якому місці вежі, але нижче верхнього поверху башти, і кладе його на вежу під прямим кутом до блоків, які знаходяться прямо під ним, гравець можете використовувати тільки одну руку.

  Продовжуйте гру за годинниковою стрілкою, під час кожного ходу зміщуючи тільки один блок.Переможцем є гравець, який останнім поклавблок і не знищив вежу. Гравець, який знищив вежу готує її для наступного раунду.

   

  • Гра «Карате». Пам’ятаєте, як бійці розбивають однією рукою дерев’яну дошку, або цеглу? Пропонуємо також Вам це спробувати. Гравці команди, усі разом будують вежу, а потім, відійшовши від неї на велику відстань. Один гравець (зазвичай, по черзі), розганяючись розбиває її рукою, головою, або ногою. Гра продовжується доки всі це не спробують (якщо не велика кількість учасників), або тільки для іменинника.

   

  Також брусочки «Дженги» можна використовувати для перекиду через наприклад канат, коли команда змагається з іншою командою. Або будувати з неї шпали залізничної колії, а потім перестрибнути, через них так, щоб не зачепити жодну.

Коментар

 • 02.04.2018

  Светлана

  Здравствуйте!Очень хороший реквизит,пользуемся с мая 2017 года.Но со временем кубики теряются,можно ли купить их поштучно?

 • 31.03.2018

  Клоунеса Кнопа

  Давно мріяла. Купила. 1. Брикети не всі однакового розміру, але це робить гру цікавішою, якщо все правильно скласти. 2. Не очікувала, що будуть такими слизькими, не відразу зрозуміла, як грати так щоб при складанні башні вона не з'їжджала. 3. Мені подобається. Грають в Джангу в нас і діти і дорослі. Особисто можу сказати, що грають, як діти від самих маленьких (бо кольори яскраві і цікаві) до дорослих (віком до 35 поки брались). Грати можна командами. Змагання проводити. Діти ними кидаються, будують не лише башні. Дуже весело проводити час з цим реквізитом. І , що саме головне, що ця гра тримає увагу дітей достатньо довгий час. Нічого поки не можу сказати за прання брикетів, бо ще не прала. Користуюсь з 19 січня 2018 року.

 • 06.03.2015

  Татьяна Доливец

  Замечательный реквизит для проведения тимбилдинга, игр на сплочение команд и не только. Огромное спасибо за качественный реквизит. Пользуюсь активно уже полгода - как новенький.

Залиште Ваш коментар