X

+38(097) 026-11-93, +38(050) 445-68-22

г. Киев, ул. Регенераторная 4, корпус 12, оф.202,            ЖК "КОМФОРТ ТАУН"

подивитись на карті

Ігровий реквізит ПРОДАЖ / Реквізит з липучками / Гра Квітка-семипелюстна діам. 62 см
 • Гра Квітка-семипелюстна діам. 62 см


  300.00
  грн

  кількість:

  Матеріал: поролон, болонія, серединка з велюру

  Яскрава, приємна райдужна квітка з пелюстками кольорів веселки стане незамінним помічником на будь-якому святі.

  • Гра "Створи побажання". У будь-який час програми, коли потрібно заспокоїти дітей, налаштувати їх на творчий лад, та привести емоційний стан до спокою, використовуйте наступний прийом.  Діти сидять у колі, на острівцях або на стільцях. Кожна дитина по черзі бере одну Пелюстку із мішечку і промовляє вірш за ведучим, в кінці загадує бажання і кріпить пелюстку на квітку (тоді його бажання обов’язково збудеться):

  Лети, лети диво-цвіт

  Через захід та на схід,

  Через північ, через південь,

  Повернись із першим півнем.

  Доторкнувшись до землі

  Будь, по-моєму вели…

  • "Веселкові компліменти, або побажання". Гра може проводитись у колі, або за столом. Кожен гість по черзі зриває пелюстку з квітки і говорить один комплімент або побажання до дня народження дівчини, кольору тієї пелюстки, яка була зірвана. Наприклад, синя пелюстка: наша іменинниця симпатична, сентиментальна, сонячна, і т. д., гра продовжується за годинниковою стрілкою.  Якщо хтось не може підібрати слово, він виконує "штрафне завдання", що ведучий приготував заздалегідь.
  • "Веселкові переспіви". Гра для дітей середньої школи. Грають дві команди. По черзі, вони беруть пелюстки з квітки і по черзі співають пісні на колір пелюстки, яка була зірвана. Наприклад, червона: Чом ти не прийшов, Человек-чемодан и т.д. Той, хто за своєї черги не може згадати пісню, залишає пелюстку в команді. Команда, яка має найменше пелюсток перемагає.
  • Гра "Хованки". Попередньо в ігровому просторі ховаються пелюстки з двох квіток - семипелюстних. Ведучі об'єднують дітей у дві групи, кожній групі дається серединка однієї квітки. Завдання знайти сім пелюсток і прикріпити їх до квітки в тому порядку, в якому ці кольори знаходяться в веселці.  Хто впорався швидше і точніше виграє цю боротьбу.

   

Коментар

 • 04.11.2017

  Елена

  Очень хороший цветок. купил его и не жалеем. он у нас незаменим

 • 24.03.2015

  Лена Тип Топ

  Замечательный реквизит, у нас на его основе построена целая программа, где за каждое задание дети получают лепесток и в конце получается цветик-семицветик. Так же хорошая игра для детей, которые перевозбудились и нужно их немного успокоить - возьмите несколько таких цветочков и дайе задание вотановить лепестки по цветам радуги, а если Вы еще перед этим серединку цветочка выдадите детям, а лепестки спрячете - получится мини квест. Вообщем хорошо, что есть такой реквизит - применение ему масса, ограничивает лишь Ваша фантазия.

Залиште Ваш коментар