X

+38(097) 026-11-93, +38(050) 445-68-22

г. Киев, ул. Регенераторная 4, корпус 12, оф.202,            ЖК "КОМФОРТ ТАУН"

подивитись на карті

 • Гра Пояс Кільце

  300.00
  220.00
  грн

  кількість:

  Матеріал: наметова тканину - зшито вдвічі.

  В наявності різні кольори

  Нижче ми наводимо лише малу частину ігор, які можна організувати з поясом кільцем. Насправді функціональність його безмежна.. Компактний, міцний, яскравий, не займає багато місця, викликає позитивну реакцію у дітей і дорослих різного віку.

  Гра «Пояс Кільце»

  • Гра поєдинок на двох «Перетягування»

  Гра проводиться між двома рівноцінними за віком і фізичним даним дітьми. Двоє учасників стають в пояс-кільце, один навпроти одного, таким чином, щоб пояс виявився у них на талії. Гравці займають стійку позицію, і беруть пояс двома руками перед собою. Між гравцями, рівно посередині, на підлозі встановлюється обмежувач (естафетна палиця, конус, невеликий обруч і т.д.), таким чином, щоб позначити територію одного і другого. За сигналом починається змагання. Завдання гравців перетягти суперника на свою територію.

  • Гра-поєдинок на двох або трьох «Схопив предмет»

  Гра проводиться між двома або трьома учасниками. Гравці стають в пояс кільце, спиною один до одного таким чином, щоб пояс виявився у всіх дітей на талії. Навпаки кожної дитини на відстані 1-1.5 метра кладеться предмет, наприклад комета, завдання гравців швидше за інших суперників схопити свій предмет.

  • Командна гра «Кільце дружби»

  Незвичайний спосіб об'єднати велику кількість дітей в команди.

  Гра проводиться колективно. Кількість учасників обмежена лише розмірами одного пояса. Дня початку вибираються два лідера - це капітани майбутніх команд. Капітани отримують по одному поясу, бажано різних кольорів. Їх завдання за сигналом від провідного зібрати в свій пояс якомога більшу кількість учасників.

  Далі, в уже сформованих  командах можна проводити ряд колективних ігор в колі, такі як:

  • Рух під музику зі зміною напрямку руху. Учасники рухаються по колу, утримуючи пояс на талії, як тільки звучить музичний сигнал, вся команда повертається і рухається в іншому напрямку. Гра проводиться з прискоренням темпо-ритму. Перемагає команда, яка швидше змінювала напрямок руху.
  • Рух під музику зі зміною положення пояса. Учасники рухаються по колу, одночасно виконуючи прості танцювальні рухи і утримуючи пояс на щиколотці однієї ноги. Коли музика вимикається, всі учасники вистрибують з кільця. Хто залишився - виконує флеш-завдання від ведучого. Після цього вся команда повертається в пояс і піднімає його вище (на рівень коліна, потім стегна, талія і т.д).
  • Рольова гра «Кішки-мишки». Один учасник стає кішкою - бажано, щоб це був сам ведучий, або дитина шкільного віку, він заходить всередину пояса. Решта учасників «мишки» - тримають пояс руками, утворюючи коло. «Кішка» бігає всередині пояса і намагається зловити за руки дитини «мишки». «Мишка» ж відпускає пояс, кожен раз, коли «кішка» намагається зловити її. Коли руки когось із учасників спіймані, вони міняються ролями.

Коментар

 • 19.09.2017

  Кристина

  Какая его длина?

 • 10.11.2016

  Admin

  Так же как с канатом

 • 10.11.2016

  Елена

  Как с ним играть?

 • 09.09.2016

  Елена

  Уже три года пользуюсь этим поясом. Отличное качество, очень прочный. Придумали много игра с ним. Спасибо

 • 02.12.2015

  Владлена

  Пояс - яркий, прочный, качественный, надёжный. Спасибо!

Залиште Ваш коментар