X

+38(097) 026-11-93

г. Киев, ул. Регенераторная 4, корпус 12, оф.202,            ЖК "КОМФОРТ ТАУН"

подивитись на карті

 • Гра Райдуга


  500.00
  грн

  кількість:

  Розмір: довжина 3 м, ширина 1,5 м

  Матеріал: болонія

  Має чотири ручки

  Реквізит «Веселка»

  Яскрава та легка веселка неодмінно приверне увагу дошкільнят і дітей шкільного. Вона з перших секунд створить позитивний емоційний фон. Завдяки цьому ігри з цим реквізитом можуть бути простими, але від цього не менш захопливими. Пропонуємо декілька з них.

  ·         Гра «Веселковий настрій». Ведучі в казковій формі запрошують дітей отримати «Веселковий настрій», і зробити це дуже просто, потрібно лишень пробігти під веселкою. Для цього ведучі організовують дітей в колону, потяг один за одним. Аніматоритримають «веселку» з двохбоків і по команді 1.2.3 піднімають полотно вгору, утворюючи вітрило.  На цьому етапі перша дитина пробігає під «веселкою» на іншу сторону, оббігає навколо ведучого і повертається до кінця колони. Дія повторюється, поки всі діти не пробіжать. Тоді гра стає складніше:

  - Діти об'єднуються в пари і пробігають під "веселкою" тримаючись за руки, по двоє;

  - По троє;

  - По четверо;

  - Всі разом, спочатку в одному напрямку, а потім відразу в іншому напрямку. Але, не тримаючись за руки.

  Гра супер-динамічна, весела, викликає багато емоцій у дітей. Увага!!! Важливо дотримуватися техніки безпеки під час гри, переконатися, що діти бігають лише в одному напрямку, інакше зіткнення і травми не уникнути.

   

  ·         Гра «Веселкова гойдалка». Всередину «веселки» поміщаємо дитину дошкільного віку, наприклад іменинника. Дорослі тримають полотно з двох протилежних сторін і розхитують з боку в бік, стільки разів, скільки років дитині. Решта дітей рахують,разом із ведучими.  

   

  Також веселка може стати красивим символом, коли протягом усієї програми діти виконають різноманітні творчі, спортивні, інтелектуальні завдання, об’єднані однією тематикою-кольорами веселки. Коли всі завдання завершені, кольори збираються докупи і ми відкриваємо "веселкові ворота", хто через них пройде, буде в цьому році найщасливішим. 

Коментар

 • 31.03.2018

  Клоунеса Кнопа

  Вже в мене їх дві. Одна була випадково втрачена при роботі, а потім знайшлась. Стільки ігор можна придумати з цим реквізитом, що якби не інший, то лише з веселкою можна гратись. А особливо дітям подобається те, що веселка Кнопи "здійснює бажання". Дякую. Переться дуже класно. Лише один недолік - діти так люблять запускати хвилі реквізитом, що ручки не витримують.

 • 29.11.2016

  Елена Петрова

  Спасибо большое!!! Очень качественный и яркий реквезит!!! Уже испробовали, детки были в восторге!!!

 • 31.07.2015

  Арина

  Большое спасибо за Радугу!Качественно пошита!Крутая!=)

 • 01.04.2015

  Админ

  на "радуге" 4 ручки.Игры такие же как и с парашютом

 • 31.03.2015

  Ольга

  какие игры можно поиграть с радугой? и сколько там ручек?

Залиште Ваш коментар