X

+38(097) 026-11-93

г. Киев, ул. Регенераторная 4, корпус 12, оф.202,            ЖК "КОМФОРТ ТАУН"

подивитись на карті

 • Гра Тунелі - 2 шт в сумці


  1550.00
  грн

  кількість:

  У наборі:

  тунель - 2 шт
  сумка - 1 шт
  Матеріал: наметова тканину, Болонія, обручі
  Розмір: довжина - 3 м, окружність 180 см, діаметр приблизно 58 см
  Кольори тунелів можуть відрізняться від фото

  Реквізит «Тунель»

  Реквізит «Тунель» також є базовим в торбинці аніматора. Дітям подобається ховатися та будувати «халабуди», тому стане безпрограшним варіантом гри для вдалого свята. Обирайте свій варіант: тунель-хрест для великої компанії, два тунелі для змагання та естафет, або подовжений для більшого задоволення.

  • «Печера». Запропонуйте дітям знайти вихід із «печери». Для цього аніматори організовують дітей у колонну. Один – тримає вхід, інший вихід. Завдання дітей проповзти, наприклад на швидкість. Слідкуйте, щоб діти заповзали лише з одного боку, і не більше двох гравців у тунелі, інакше травмування не уникнути. Невеличкий секрет, для того щоб діти не заповзали усі разом, закрийте вхід, просто поклавши тунель верхньою частиною на підлогу.
  • «Збери урожай». Покладіть у тунель кольорові кульки, або пластикові овочі, завдання дітей діставати по одному і класти у відро, що стоїть з іншого боку тунелю.
  • «Цукерочка». Гра для сміливців. Попросіть дитину заповзти у тунель і лягти на спину. Далі аніматори закривають виходи, перекручуючи тунель з двох боків, утворюючи «цукерочку». Після цього тунель з дитиною обережно

  підіймають і розгойдують декілька разів. Яскраві емоції забезпечені.

  • «Естафета на швидкість». Якщо маєте два тунелі, влаштуйте змагання для команд на швидкість, хто швидше подолає відстань.
  • «Мішок бажань». Тунель збирають гармошкою, дитина стає у центр тунелю, після цього його підіймають, рахують до десяти, а дитина загадує бажання, воно обов’язково збудеться.

  Увага! Інколи малеча боїться заповзати до тунелю. Для цього натягніть його так, щоб було видно вихід і з іншого боку попросіть маму малюка кликати його.

Коментар

 • 19.02.2018

  Екатерина

  Здравствуйте,скажите обручи можно достать? Цвет парашютов в надичии

Залиште Ваш коментар