X

+38(097) 026-11-93

г. Киев, ул. Регенераторная 4, корпус 12, оф.202,            ЖК "КОМФОРТ ТАУН"

подивитись на карті

Ігровий реквізит ПРОДАЖ / Універсальний реквізит / Ігровой набір "Острівець - 7 шт"
 • Ігровой набір "Острівець - 7 шт"


  450.00
  грн

  кількість:

  В наборі:

  • острівець - 7 шт (за кольорами райдуги)
  • сумка кругла - 1 шт

  Розмір: діам. 43 см

  Матеріал: поролон, болонія, наметова тканина Оксфорд.

  Реквізит «Острови»

  Реквізит «Острови» є базовим в торбинці аніматора. Завдяки своїй універсальності буде доречним в будь якій ігровій програмі та зацікавить дітей дошкільного і шкільного віку. Вони прекрасно «збирають увагу» дітей, на початку свята назначте кожному учаснику його острівець, коли відчуваєте, що ситуація виходить із-під контролю просто попросіть дітей сісти на свій острівець, повірте це працює! Нижче наведемо декілька прикладів  ігор з цим реквізитом.

  • «Збери веселку». Об’єднаємо дітей у дві команди. По сигналу ведучого діти розкладають острівці в такому ж порядку, як розташовані кольори у веселці. Виграє команда, яка швидше упоралася з завданням.
  • «Острови дружби». Принцип гри такий самий, як у традиційній грі «стільчики», але різниця в тому, що гравці не вибувають, коли їм не вистачило острівця, а стають на острів друга. Гра продовжується доти, доки не залишиться один острівець, на ньому мають поміститися всі гравці. Увага! Стежте за тим, щоб діти не травмували один одного.
  • «Кіт і миші». Кожному гравцю дають один острівець – це його будиночок (нірка). Ведучий стає котом, діти-мишками у нірках. Доки лунає музика кіт – «спить», а миші бігають навколо дражнячи його, як тільки-но музика вимикається, кіт «просинається», кожна мишка має зайняти свою «нірку», інакше кіт її спіймає.
  • «Калюжі». Гра для дітей дошкільного віку. Розташуйте острівці, як доріжку перепон. Завдання дітей перестрибнути з острівця на острівець, аж до самого кінця.
  • «Тортик». Запропонуйте дітям зробити торт. Для цього кладіть острівці один на один, а між ними покладіть начинку того ж кольору (дивіться реквізит «півмісяці»).
  • «Болото». Об’єднайте дітей у дві команди і запропонуйте подолати відстань за допомогою двох острівців. Учасники перекладають їх, стаючи по черзі то на один, то на другий. Перемагає команда, яка першою справилася з завданням.
  • «Нагодуй ведмедя млинцями». До обруча прилаштуйте вуха ведмедя, серединка обруча – це його паща. Об’єднайте дітей у дві команди і попросіть нагодувати ведмедя млинцями (острівцями). Перемагає команда, чий ведмідь швидше і більше отримав млинців.
  • «Сортування». Дітям молодшого шкільного віку подобається різного типу сортувальники, запропонуйте дітям покласти кульки або реквізит «півмісяці» на острівець того ж кольору.

   

   

Залиште Ваш коментар