X

+38(097) 026-11-93

г. Киев, ул. Регенераторная 4, корпус 12, оф.202,            ЖК "КОМФОРТ ТАУН"

подивитись на карті

 • Квіткова поляна


  1500.00
  грн

  кількість:

  В наборі:

  полянка - 1 шт

  квітки - 22 шт

  мішечок - 1 шт

  Сюжетна гра, що вчить дітей зображати ситуацію в усіх деталях, розвиває тактильні відчуття, навчає координації рухів, та прививає дбайливе ставлення до природи.

  Перебіг гри. Ведучий розкладає яскраве полотно, що імітує квітковугалявину, тим самим малюючи увагу дітей світлим реквізиту. Він запрошує дітей сісти біля озера і уважно вивчити його, доторкнутися до нього своїми руками і сказати, що відсутнє на нашій галявині? Дітям фантазують і перераховують, що саме може на ній бути. Ведучий підсумовує "мозковий штурм" і пропонує посадити на ній квіти. Після цього діти отримують необхідний реквізит (квіти). Але, щоб квіти краще росли з ними потрібно танцювати і промовляти їм добрі  слова.

  Коли музика грає, діти танцюють з квітами, як тільки музика вимкнулася-діти говорять добрі слова і саджають квітку на галявину. Коли висаджуються перші квіти, ведучий звертає увагу дітей на те, що ще багато вільного місця для нових квітів. Гра повторюється знову, поки всі квіти не будуть висаджені.

  Увага!!! Часто дітям важко фантазувати під час танцю з квіткою, тому ведучий пропонує варіанти: потягнути руки з квіткою до сонця, показати батькам і другові, поцілуватись квітами, пролетіти, як метелики, поїхали неначе автомобіль (квітка, як кермо) і т. д.  Хороші слова для квітів малюки говорять в таємниці, а для дітей по старшеаніматорирозігрують сценку: добрі-погані слова (коли один аніматор говорить добрі слова, наприклад: "ти мій добрий" , а другий погані: "ти мій злий"). Успіх цієї сцени безпосередньо залежить від акторських здібностей аніматорів: відверте здивування і повчання першого і бешкетність другого. Ця сцена змушує дітей сміятися і носить як педагогічні цілі (висміює неуцтво), так і чисто розважальні. 

  Можливі проблеми-задачі під час гри і варіанти їх вирішення:

  Проблема: як тільки діти отримують квіти, вони відразу ж кріплять їх на галявину.

  Рішення №1: після того, як діти отримують реквізит ви повинні запропонувати їм дуже просту дію, яку діти можуть виконувати прямо зараз. Наприклад: підніміть квіти до сонця! Запах їх.

  Рішення №2: переключіть увагу гравців з галявини на квіти так, щоб вона не потрапляла в поле їхнього зору. Наприклад: запропонувати пошукати квіти і знайти їх в тому місці, де діти будуть спиною до галявини.

  Проблема: не всі діти можуть мати достатньо реквізиту для другої «посадки» квітів.

  Рішення: аніматор непомітно прибирає необхідну кількість квітів з галявини, але тільки так, що діти цього не побачили.

Коментар

 • 08.03.2015

  Антонина

  А какие игры на ней можно реализовать?

 • 07.03.2015

  Татьяна Доливец.

  Обожаю полянку. И игры с ней. Сама с удовольствием на ней фотографируюсь с детишками. А оторвать их от полянки просто невозможно)))

Залиште Ваш коментар