X

+38(097) 026-11-93, +38(050) 445-68-22

г. Киев, ул. Регенераторная 4, корпус 12, оф.202,            ЖК "КОМФОРТ ТАУН"

подивитись на карті

Ігровий реквізит ПРОДАЖ / Універсальний реквізит / Велетенський м'яч діам 84 см
 • Велетенський м'яч діам 84 см


  750.00
  грн

  кількість:

  Матеріал: наметова тканина Оксфорд

  Розмір: діам. 84 см

  Реквізит, який без сумніву здивує дітей на Вашому святі. Нижче наведені невеликі приклади динамічних ігор, які можна з ним провести.

  • Гра «Велетенський волейбол». Для цієї гри потрібен парашут, або два естафетні парашути. Змагаються дві команди. Діти тримаючись за парашут, намагаються перекинути м’яч на парашут команди-суперниці. Якщо спіймали – добре. Ні – гол. Важливо м’яч руками не торкатись.

  Якщо граєте з одним парашутом, то в такому разі команди формуються по принципу половини (зліва та справа). Завдання підкинути і спіймати м’яч . На чий бік впав – того і гол.

  • Гра «Вибивали». Діти шикуються в одну лінію. Аніматори стають з обох боків, паралельно дітям. За командою аніматори котять м’яч у бік дітей. Правила як у класичній грі, не можна ловити м’яч, і якщо Він Вас торкнувся, то Ви вибуваєте з гри.
  • Гра «Масаж». Якщо у Вас є чисте місце, де діти можуть лягти один біля одного на спину. Прокотіть по них м’яч, трошки постукуючи. Повірте це весело. Повторіть те ж саме, але попросіть дітей перевернутись на живіт.
  • Гра «Пальчиковий Твістер». Правила такі ж як і у твістері. Але грають лише пальчики. Діти розміщають їх на кольорах м’яча, що назвав ведучий. Спочатку один пальчик-один колір. Потім два, три і чотири.

   

Коментар

 • 27.06.2018

  Игорь

  д.день скажите ,а когда будет гиг мяч

Залиште Ваш коментарподобные и сопутствующие товары